VTB 2022-2023

Spelerslijst

Competitie Naam Team Ranking Lidnummer
1A Peter Borlee De Zwarte Leeuw 4P W3526
1A Peter Chielens De Zwarte Leeuw 1P W1148
1A Wouter Cools De Zwarte Leeuw 1P W0347
1A Christophe Delannoy De Zwarte Leeuw 1P W0811
1A Frederick Demoen De Zwarte Leeuw 1P W0346
1A Hendrik Demoen De Zwarte Leeuw 1P W0225
1A Kristof Demoen De Zwarte Leeuw 1P W0349
1A Bart Denijs De Zwarte Leeuw 1P W1272
1A Guy Dewulf De Zwarte Leeuw 3P W1194
1A Jorann Hellin De Zwarte Leeuw 3P W3193
1A Christophe Mus De Zwarte Leeuw 4P W0892
1A Marc Poelmans De Zwarte Leeuw 1P W2629
1A Laurent Renault De Zwarte Leeuw 3P W2631
1A Davy Vannieuwenhuyze De Zwarte Leeuw 2P W0686
1A Kevi Recour Guru's On The Road 3P W3608
1A Frederik Warreyn Guru's On The Road 4P W3422
1A Stijn Clauw Guru's On The Road 3P W3714
1A Kurt Denijs Guru's On The Road 1P W1420
1A Jurgen Doubbel Guru's On The Road 1P W0434
1A Kurt Keirsebilck Guru's On The Road 1P W0435
1A Guy Melard Guru's On The Road 3P W0523
1A Sidney Mertens Guru's On The Road 1P W3378
1A Pepijn Raeymaekers Guru's On The Road 1P W3395
1A Bram Darras Tope & Tegoare 1P W0217
1A Hedwig David Tope & Tegoare 1P W0001
1A Tatiana David Tope & Tegoare 3P W2456
1A Dorine Dewulf Tope & Tegoare 4P W1179
1A Bart Dupon Tope & Tegoare 1P W0587
1A Dries Dupon Tope & Tegoare 1P W0588
1A Walter Laleman Tope & Tegoare 4P W2968
1A Kristof Maertens Tope & Tegoare 4P W0839
1A Sofie Mortaignie Tope & Tegoare 3P W0897
1A Marijn Priem Tope & Tegoare 4P W3192
1A Nick Vandecasteele Tope & Tegoare 3P W3297
1A Davy Verschaeve Tope & Tegoare 1P W1096
1A Cozy Bral Tvc Izegem 4P W2146
1A Dieter Bruneel Tvc Izegem 2P W0816
1A Laurens Declerck Tvc Izegem 3P W0176
1A Deborah Dejonghe Tvc Izegem 3P W0760
1A Andy Deleersnijder Tvc Izegem 1P W3101
1A Koen Demeulenaere Tvc Izegem 2P W0480
1A Gianni Deschrijver Tvc Izegem 3P W3615
1A Nico Deschrijver Tvc Izegem 2P W0447
1A Steven Nottebaert Tvc Izegem 1P W0498
1A Ortwin Pruvoost Tvc Izegem 1P W0384
1A Frederique Viane Tvc Izegem 2P W1073
1A Sam Weyts Tvc Izegem 1P W0813
2A Stefaan Brinckman Mascot 2P W0231
2A Kris Depestel Mascot 3P W0209
2A Erik Geers Mascot 3P W1018
2A Gerard Henderickx Mascot 3P W3430
2A Francky Jonckheere Mascot 2P W0237
2A Bart Neyts Mascot 4P W0849
2A Xavier Renda Mascot 4P W1939
2A Linda Tavernier Mascot 4P W0212
2A Pierre Uyttersprot Mascot 4P W2995
2A Luc Vandenbrande Mascot 3P W3110
2A Wim Vandenbruwaene Mascot 4P W1388
2A Regis Vermeulen Mascot 2P W0800
2A Angelo Claeys T.v.c. Eleven 4P W1389
2A Steve Descamps T.v.c. Eleven 4P W1412
2A Jess Thorrez T.v.c. Eleven 4P W0095
2A Geert Debergh T.v.c. Eleven 4P W0271
2A Kevin Deleu T.v.c. Eleven 4P W2137
2A Domingo Depover T.v.c. Eleven 4P W2079
2A Wim Gotelaere T.v.c. Eleven 4P W1852
2A Kurt Marcus T.v.c. Eleven 3P W0281
2A Alain Uleyn T.v.c. Eleven 1P W0275
2A Dimitri Vercaigne T.v.c. Eleven 4P W2218
2A Bert Vermeulen T.v.c. Eleven 4P W0087
2A Michael Vandenbussche The New Arena 4P W3588
2A Jill Bentein The New Arena 4P W3667
2A Diego Catrijsse The New Arena 1P W2497
2A Joran Deblaere The New Arena 1P W2781
2A Maxim Deceuninck The New Arena 4P W3594
2A Iben Peeters The New Arena 4P W3882
2A Kimberly Slosse The New Arena 4P W2388
2A Renato Vancraynest The New Arena 4P W2936
2A Gilles Verburg The New Arena 4P W3583
2A Kenneth Verscheure The New Arena 2P W3262
2A Sandra Van de weghe Tvc 3de Jeugd 4P W3421
2A Michael Vanhoutte Tvc 3de Jeugd 1P W0357
2A Philippe Carette Tvc 3de Jeugd 4P W3884
2A Philip Heytens Tvc 3de Jeugd 4P W1043
2A Carl Lannoy Tvc 3de Jeugd 3P W2251
2A Pedro Possenier Tvc 3de Jeugd 2P W0359
2A Luc Vanassche Tvc 3de Jeugd 2P W0977
2A Michael Vanassche Tvc 3de Jeugd 4P W2172
2A Tonny Vanfleteren Tvc 3de Jeugd 3P W1477
2A Laurenz Verstraete Tvc 3de Jeugd 1P W2076
2A Joseph Veys Tvc 3de Jeugd 4P W2304
2A Dieter De smet Tvc 3de Jeugd 2P W2285
2A Dave Coeman Tvci Amantes 4P W3877
2A Kjell Coeman Tvci Amantes 4P W3880
2A Davy Lahousse Tvci Amantes 4P W1221
2A David Lievens Tvci Amantes 1P W2082
2A Yves Rogiers Tvci Amantes 4P W3801
2A Michel Rottier Tvci Amantes 4P W3753
2A Jurgen Vandecappelle Tvci Amantes 4P W0901
2A Kevin Vanhaecke Tvci Amantes 4P W2102
2A Bart Vanmechelen Tvci Amantes 4P W0772
2A Dominiek Vercouter Tvci Amantes 1P W0401
3A Davy Bouvry De Bokkesjotters 4P W0062
3A Karine De bock De Bokkesjotters 4P W3821
3A Krista De bock De Bokkesjotters 4P W3829
3A Ignace De kerpel De Bokkesjotters 4P W1487
3A Steven Deckmyn De Bokkesjotters 2P W3028
3A Jeffrey Phlyppo De Bokkesjotters 4P W0973
3A Sally-jo Vande sompele De Bokkesjotters 4P W3914
3A Rino Verledens De Bokkesjotters 4P W3822
3A Elias Verriest De Bokkesjotters 4P W3029
3A Niek De buck Door Den Hert Gepoept 4P W3665
3A Jochen Dejaegher Door Den Hert Gepoept 4P W3402
3A Bert Delabie Door Den Hert Gepoept 4P W3226
3A Koen Desmet Door Den Hert Gepoept 4P W3748
3A Bert Dufraimont Door Den Hert Gepoept 4P W3860
3A Johan Jongbloet Door Den Hert Gepoept 4P W3664
3A Bjorn Louagie Door Den Hert Gepoept 4P W3225
3A Dieter Roobrouck Door Den Hert Gepoept 4P W1475
3A Wesley Vanthournout Door Den Hert Gepoept 3P W1863
3A Mathieu Castelein Sheru's J 4P W3820
3A Angelo Dewaele Sheru's J 4P W0920
3A Steven Holvoet Sheru's J 4P W3927
3A Christoph Hoorelbeke Sheru's J 4P W1820
3A Leif Stichelmeyer Sheru's J 4P W3930
3A Cedric Verteneuil Sheru's J 4P W3762
3A Alexander Wattel Sheru's J 4P W3926
3A Ruud Boddin Tvc De Leie 3P W3719
3A Dylan Deylgat Tvc De Leie 4P W2938
3A Jeffrey Speleers Tvc De Leie 4P W3298
3A Dimitri Syx Tvc De Leie 4P W2197
3A Stephanie Van wonterghem Tvc De Leie 4P W3688
3A Koen Vanderschelden Tvc De Leie 2P W1646
3A Eddy Vervaeke Tvc De Leie 4P W1192
1A Gilles Descheemaeker De Kletsers 2P W3268
1A Steven Leonard De Kletsers 1P W1450
1A Arjen Modaert De Kletsers 1P W2753
1A Angelo Van assche De Kletsers 2P W1449
1A Brecht Van pamel De Kletsers 3P W3198
1A Dennis Vandenbroucke De Kletsers 3P W3631
1A Nick Vanhee De Kletsers 1P W2521
1A Justin Vanhoorelbeke De Kletsers 2P W3836
1A Wesley Vanhoorelbeke De Kletsers 1P W1879
1A Jenko Vanhoutte De Kletsers 4P W2933
1A Dietrik Decapmaker Djingselbells 1P W1170
1A Merel Decapmaker Djingselbells 4P W3632
1A Olivier Decavel Djingselbells 1P W1952
1A Kiano Declerck Djingselbells 3P W3754
1A Kenneth Holvoet Djingselbells 1P W1464
1A Milan Hoornaert Djingselbells 1P W3403
1A Sam Priem Djingselbells 1P W2311
1A Eddy Six Djingselbells 1P W0335
1A Davy Todts Djingselbells 3P W1784
1A Christophe Van der eecken Djingselbells 1P W3736
1A Alexander Vanwalleghem Djingselbells 1P W1141
1A Miguel Vanwalleghem Djingselbells 1P W3440
1A Diebrich Verlinde Djingselbells 1P W1856
1A Gerdi Verlinde Djingselbells 3P W1857
1A Frank Beel Mamboplayers 4P W0295
1A Timothy Decuypere Mamboplayers 1P W1082
1A Wesley Dedeurwaerder Mamboplayers 4P W3341
1A Benny Dewitte Mamboplayers 2P W1251
1A Kurt Houpline Mamboplayers 4P W0944
1A Christophe Pauwels Mamboplayers 1P W0947
1A Thomas Sobry Mamboplayers 1P W1151
1A Omaar Verack Mamboplayers 3P W1922
1A Cedric Vermeulen Mamboplayers 1P W2420
1A Tommy Bovijn Tvc De Afspraak 3P W3852
1A Kenny Breuls Tvc De Afspraak 4P W0247
1A Jeffrey De caluwe Tvc De Afspraak 2P W1496
1A Koen Demarez Tvc De Afspraak 3P W1373
1A Hans Demeyere Tvc De Afspraak 3P W0413
1A Bjorn Depraetere Tvc De Afspraak 1P W2230
1A Dieter Hoste Tvc De Afspraak 3P W2541
1A Nico Vandenbrande Tvc De Afspraak 3P W1469
1A Guy Veys Tvc De Afspraak 4P W2188
2A Katleen Vandoorne B.c. Yin 4P W1877
2A Jurgen Delporte B.c. Yin 4P W0333
2A Cindy Depreux B.c. Yin 4P W2289
2A Deavy Devaere B.c. Yin 3P W2019
2A Elke Govaert B.c. Yin 2P W3009
2A Elien Lamsens B.c. Yin 3P W1682
2A Stefaan Lamsens B.c. Yin 4P W1686
2A Jeroen Maurice B.c. Yin 1P W1878
2A Sebastiaan Ornelis B.c. Yin 2P W2290
2A Johan Verhofstadt B.c. Yin 2P W2816
2A Dieter Vieren B.c. Yin 2P W3026
2A Gunther Andries Notredame Sjotters 4P W0937
2A Kristof Blomme Notredame Sjotters 4P W2557
2A Ritchie Cuylle Notredame Sjotters 4P W3621
2A Peter De wulf Notredame Sjotters 4P W3948
2A Marnix Delreu Notredame Sjotters 4P W0218
2A Kenneth Neirynck Notredame Sjotters 3P W3278
2A Sander Raes Notredame Sjotters 3P W2892
2A Kevin Sinnaeve Notredame Sjotters 4P W2882
2A Thomas Stuijk Notredame Sjotters 4P W2802
2A Franky Vancraeynest Notredame Sjotters 2P W0242
2A Wim Vandeputte Notredame Sjotters 4P W0960
2A Aldo Fournier The Farmers 1P W0810
2A Tonino Cottenier The Farmers 3P W3721
2A Shaun De breck The Farmers 4P W1901
2A Niels Debaermaeker The Farmers 4P W2372
2A Aurelie Desoer The Farmers 4P W3885
2A Tom Eggermont The Farmers 4P W2287
2A Thierry Franssens The Farmers 4P W3411
2A Sam Naert The Farmers 3P W3240
2A Jensey Vanderbeken The Farmers 4P W3810
2A Gilles Verkest The Farmers 4P W3943
2A Mitch Vindevogel The Farmers 4P W2017
2A Tony Becarren The Rusticana Boys 4P W3109
2A Alan Claeys The Rusticana Boys 4P W2186
2A Gino Couwet The Rusticana Boys 4P W2185
2A Sebastien Dumortier The Rusticana Boys 3P W2551
2A John Paluzzano The Rusticana Boys 4P W3469
2A Quentin Spriet The Rusticana Boys 4P W3100
2A Samuel Vandenbussche The Rusticana Boys 3P W2548
2A Lemmy Verbrugghe The Rusticana Boys 4P W3940
2A Wim Wall The Rusticana Boys 2P W0003
2A Brieuc Bouckaert Tvc Los Pollos 3P W3404
2A Rodolphe Bourgeois Tvc Los Pollos 4P W3643
2A Cedric Bouvy Tvc Los Pollos 4P W3946
2A Julian Govaert Tvc Los Pollos 3P W3637
2A Jeremie Metsue Tvc Los Pollos 4P W3638
2A Axel Mourin Tvc Los Pollos 4P W3772
2A Florent Mourin Tvc Los Pollos 4P W3773
2A Dany Richez Tvc Los Pollos 3P W2632
2A Luigi Scarpino Tvc Los Pollos 3P W2821
3A Bjorn Debeuf Cafe De Lille 4P W3896
3A Pascal Deceuninck Cafe De Lille 4P W3932
3A Steven Demuynck Cafe De Lille 4P W1474
3A Lorenzo Descamps Cafe De Lille 4P W1033
3A Evelyne Egels Cafe De Lille 4P W3923
3A Francky Vanhaesebrouck Cafe De Lille 4P W3916
3A Antonio Viaene Cafe De Lille 4P W3895
3A Philip Witdouck Cafe De Lille 4P W3906
3A Dylan De Grande De Gouden Bakkers 4P W3451
3A Martial Degroote De Gouden Bakkers 4P W3314
3A Kyllian Finkelmanis De Gouden Bakkers 4P W3838
3A Michel Finkelmanis De Gouden Bakkers 4P W3472
3A NOLANN FINKELMANIS De Gouden Bakkers 4P W3959
3A Vitya Finkelmanis De Gouden Bakkers 4P W3958
3A Gaetano Argento Ketjes-sheru's 3P W3919
3A Michel Germeaux Ketjes-sheru's 4P W3436
3A Roland Goffinet Ketjes-sheru's 4P W3872
3A Werner Jooris Ketjes-sheru's 4P W3400
3A Quentin Lefevre Ketjes-sheru's 3P W3952
3A Ivan Ligero Ketjes-sheru's 4P W3960
3A Sebastien Lussac Ketjes-sheru's 4P W3962
3A Romain Neukens Ketjes-sheru's 4P W3817
3A Peter Jean Peeters Ketjes-sheru's 4P W3961
3A Alex Van de walle Ketjes-sheru's 4P W3931
3A Marc Van goethem Ketjes-sheru's 4P W3890
3A Frederique Vanderberghe Ketjes-sheru's 4P W3963
3A Jean-marie Vandersmissen Ketjes-sheru's 4P W3835
3A Tony Bonheure The Crocodile 4P W3855
3A Patrick D'hooghe The Crocodile 4P W3892
3A Chris De muyt The Crocodile 4P W1936
3A Dirk Debel The Crocodile 4P W1937
3A Joery Deroo The Crocodile 4P W3955
3A Paul Grammens The Crocodile 4P W1710
3A Ronald Huysmans The Crocodile 3P W3554
3A Danny Leers The Crocodile 4P W2613
3A Broes Pieters The Crocodile 4P W2480
3A Lieven Pieters The Crocodile 4P W1709
3A Robbe Van daele The Crocodile 4P W3954
3A Jens Vande walle The Crocodile 3P W3228
3A Kenneth Vanoverbeke The Crocodile 4P W3556
3A Katrien Wittevrongel The Crocodile 4P W1942
3A Mathieu Delfosse Tvci Panaderos 4P W3690
3A Kevin Deprez Tvci Panaderos 4P W3587
3A Stijn Hinnens Tvci Panaderos 4P W3420
3A Jonas Leclercq Tvci Panaderos 3P W3696
3A Maxim Pattyn Tvci Panaderos 3P W3692
3A Niels Roelands Tvci Panaderos 4P W3792
3A Tiffany Spriet Tvci Panaderos 4P W3757
3A Hein Wai yan Tvci Panaderos 4P W3953

Vind een locatie om te spelen