VTB 2021-2022

Spelerslijst

Competitie Naam Team Ranking Lidnummer
3A Ritchie Cuylle Boemshotters 4P W3621
3A Renato Vancraynest Boemshotters 4P W2936
3A Desire Houthave Boemshotters 4P W3113
3A Jens Degryse Boemshotters 4P W3497
3A Gilles Verburg Boemshotters 4P W3583
3A Michael Vandenbussche Boemshotters 4P W3588
3A Maxim Deceuninck Boemshotters 4P W3594
3A Kenneth Verscheure Boemshotters 2P W3262
3A Ian Hoorelbeke Boemshotters 4P W3294
3A Jill Bentein Boemshotters 4P W3667
3A Kenny Vanparijs Boemshotters 4P W3363
3A Iben Peeters Boemshotters 4P W3882
1A Brecht Van Pamel De Dreve Kletsers 3P W3198
1A Jenko Vanhoutte De Dreve Kletsers 4P W2933
1A Angelo Van Assche De Dreve Kletsers 3P W1449
1A Steven Leonard De Dreve Kletsers 1P W1450
1A Kenneth Holvoet De Dreve Kletsers 1P W1464
1A Arjen Modaert De Dreve Kletsers 1P W2753
1A Nick Vanhee De Dreve Kletsers 1P W2521
1A Justin Vanhoorelbeke De Dreve Kletsers 3P W3836
1A Giovanni Meekers Tope & Tegoare 4P W2587
1A Walter Laleman Tope & Tegoare 4P W2968
1A Nick Vandecasteele Tope & Tegoare 3P W3297
1A Kristof Maertens Tope & Tegoare 4P W0839
1A Sofie Mortaignie Tope & Tegoare 3P W0897
1A Tatiana David Tope & Tegoare 3P W2456
1A Marijn Priem Tope & Tegoare 4P W3192
1A Hedwig David Tope & Tegoare 1P W0001
1A Dorine Dewulf Tope & Tegoare 4P W1179
1A Bart Dupon Tope & Tegoare 1P W0587
1A Dries Dupon Tope & Tegoare 1P W0588
2A Ludovic Debeuf The Rusticana Boys 3P W0739
2A Sebastien Dasprez The Rusticana Boys 4P W3468
2A John Paluzzano The Rusticana Boys 4P W3469
2A Tony Becarren The Rusticana Boys 4P W3109
2A Antoine Demets The Rusticana Boys 4P W3303
2A Ophelie Waelkens The Rusticana Boys 4P W3304
2A Rene Ronse The Rusticana Boys 3P W2549
2A Stephane Efesotti The Rusticana Boys 4P W3738
2A Anthony Debert The Rusticana Boys 4P W3037
2A Jimmy Defever The Rusticana Boys 3P W0466
2A Samuel Vandenbussche The Rusticana Boys 3P W2548
2A Sebastien Dumortier The Rusticana Boys 3P W2551
2A Gino Couwet The Rusticana Boys 4P W2185
2A Alan Claeys The Rusticana Boys 4P W2186
2A Wim Wall The Rusticana Boys 2P W0003
2A Deborah Dejonghe Djings 3P W0760
2A Filip Vanhee Djings 4P W0039
2A Davy Todts Djings 3P W1784
2A Dennis Vandenbroucke Djings 3P W3631
2A Xavier Marescaux Djings 4P W0423
2A Joran Deblaere Djings 1P W2781
2A Kiano Declerck Djings 3P W3754
2A Mario Parmentier Djings 3P W0174
2A Laurens Declerck Djings 3P W0176
2A Guy Verledens Djings 4P W0479
2A Gerard Henderickx Mascot 3P W3430
2A Luc Vandenbrande Mascot 3P W3110
2A Regis Vermeulen Mascot 1P W0800
2A Diego Brinckman Mascot 4P W3018
2A Stefaan Brinckman Mascot 2P W0231
2A Ronny Buffel Mascot 1P W0232
2A Bart Neyts Mascot 4P W0849
2A Xavier Renda Mascot 4P W1939
2A Pierre Uyttersprot Mascot 4P W2995
2A Kris Depestel Mascot 3P W0209
2A Linda Tavernier Mascot 4P W0212
2A Miguel Vandevijvere Mascot 4P W3936
2A Gille Bertier Salons Notredame 4P W3944
2A Peter De wulf Salons Notredame 4P W3948
2A Luc Cordy Salons Notredame 4P W0963
2A Melissa Vancraeynest Salons Notredame 4P W3950
2A Gunther Andries Salons Notredame 4P W0937
2A Wim Vandeputte Salons Notredame 4P W0960
2A Thomas Stuijk Salons Notredame 4P W2802
2A Niels Van Hullebus Salons Notredame 4P W2530
2A Marnix Delreu Salons Notredame 4P W0218
2A Kevin Sinnaeve Salons Notredame 4P W2882
2A Franky Vancraeynest Salons Notredame 2P W0242
2A Sander Raes Salons Notredame 3P W2892
1A Davy Vannieuwenhuyze De Zwarte Leeuw 2P W0686
1A Bart Denijs De Zwarte Leeuw 1P W1272
1A Wesley Vanhoorelbeke De Zwarte Leeuw 1P W1879
1A Laurent Renault De Zwarte Leeuw 3P W2631
1A Christophe Delannoy De Zwarte Leeuw 1P W0811
1A Peter Borlee De Zwarte Leeuw 4P W3526
1A Frederick Demoen De Zwarte Leeuw 1P W0346
1A Wouter Cools De Zwarte Leeuw 1P W0347
1A Christophe Mus De Zwarte Leeuw 4P W0892
1A Kristof Demoen De Zwarte Leeuw 1P W0349
1A Jorann Hellin De Zwarte Leeuw 3P W3193
1A Peter Chielens De Zwarte Leeuw 1P W1148
1A Hendrik Demoen De Zwarte Leeuw 1P W0225
1A Guy Dewulf De Zwarte Leeuw 3P W1194
3A Wesley Vanthournout Door Den Hert Gepoept 3P W1863
3A Kenneth Neirynck Door Den Hert Gepoept 3P W3278
3A Diederik Debacker Door Den Hert Gepoept 4P W3287
3A Dieter Roobrouck Door Den Hert Gepoept 4P W1475
3A Jay Landsheere Door Den Hert Gepoept 4P W3308
3A Johan Jongbloet Door Den Hert Gepoept 4P W3664
3A Niek De Buck Door Den Hert Gepoept 4P W3665
3A Bert Dufraimont Door Den Hert Gepoept 4P W3860
3A Jochen Dejaegher Door Den Hert Gepoept 4P W3402
3A Stefaan Brinckman Door Den Hert Gepoept 2P W0231
3A Bjorn Louagie Door Den Hert Gepoept 4P W3225
3A Bert Delabie Door Den Hert Gepoept 4P W3226
2A Jeroen Vanwynsberghe Tvc De Afspraak 2P W2389
2A Nico Vandenbrande Tvc De Afspraak 3P W1469
2A Jeffrey De Caluwe Tvc De Afspraak 2P W1496
2A Hans Demeyere Tvc De Afspraak 3P W0413
2A Tommy Bovijn Tvc De Afspraak 3P W3852
2A Dieter Hoste Tvc De Afspraak 3P W2541
2A Guy Veys Tvc De Afspraak 4P W2188
2A Kenny Breuls Tvc De Afspraak 4P W0247
2A Bjorn Depraetere Tvc De Afspraak 1P W2230
2A Geert Debergh T.v.c. Eleven 4P W0271
2A Alain Uleyn T.v.c. Eleven 1P W0275
2A Steven Van Der Slycke T.v.c. Eleven 2P W0276
2A Kurt Marcus T.v.c. Eleven 3P W0281
2A Gerald Vandelanoote T.v.c. Eleven 2P W1368
2A Michel Finkelmanis T.v.c. Eleven 4P W3472
2A Francis Quartier T.v.c. Eleven 3P W0086
2A Bert Vermeulen T.v.c. Eleven 4P W0087
2A Frederique Viane T.v.c. Eleven 2P W1073
2A Domingo Depover T.v.c. Eleven 4P W2079
2A Kevin Deleu T.v.c. Eleven 4P W2137
2A Wim Gotelaere T.v.c. Eleven 4P W1852
2A Dimitri Vercaigne T.v.c. Eleven 4P W2218
1A Benny Dewitte Mamboplayers 2P W1251
1A Frank Beel Mamboplayers 4P W0295
1A Koen Demarez Mamboplayers 3P W1373
1A Omaar Verack Mamboplayers 3P W1922
1A Kurt Houpline Mamboplayers 4P W0944
1A Cedric Vermeulen Mamboplayers 1P W2420
1A Christophe Pauwels Mamboplayers 1P W0947
1A Wesley Dedeurwaerder Mamboplayers 4P W3341
1A Timothy Decuypere Mamboplayers 1P W1082
1A Thomas Sobry Mamboplayers 1P W1151
2A Dave Vroman Tvci Amantes 4P W1328
2A Bart Vanmechelen Tvci Amantes 4P W0772
2A Jurgen Nuyttens Tvci Amantes 2P W0311
2A Jurgen Vandecappelle Tvci Amantes 4P W0901
2A Rik Desmet Tvci Amantes 4P W0382
2A Alexander Huyghebaert Tvci Amantes 4P W3691
2A Dominiek Vercouter Tvci Amantes 1P W0401
2A Michel Rottier Tvci Amantes 4P W3753
2A David Lievens Tvci Amantes 1P W2082
2A Yves Rogiers Tvci Amantes 4P W3801
2A Kevin Vanhaecke Tvci Amantes 4P W2102
2A Davy Lahousse Tvci Amantes 4P W1221
1A Jeroen Maurice B.c. Yin 1P W1878
1A Cindy Depreux B.c. Yin 4P W2289
1A Sebastiaan Ornelis B.c. Yin 2P W2290
1A Jurgen Delporte B.c. Yin 4P W0333
1A Elke Govaert B.c. Yin 2P W3009
1A Deavy Devaere B.c. Yin 3P W2019
1A Dieter Vieren B.c. Yin 2P W3026
1A Elien Lamsens B.c. Yin 3P W1682
1A Stefaan Lamsens B.c. Yin 4P W1686
1A Johan Verhofstadt B.c. Yin 2P W2816
1A Miguel Vanwalleghem Stil Ende Sjotters 1P W3440
1A Gilles Descheemaeker Stil Ende Sjotters 2P W3268
1A Sam Priem Stil Ende Sjotters 1P W2311
1A Eddy Six Stil Ende Sjotters 1P W0335
1A Diebrich Verlinde Stil Ende Sjotters 1P W1856
1A Gerdi Verlinde Stil Ende Sjotters 3P W1857
1A Olivier Decavel Stil Ende Sjotters 1P W1952
1A Christophe Van Der Eecken Stil Ende Sjotters 1P W3736
1A Alexander Vanwalleghem Stil Ende Sjotters 1P W1141
1A Dietrik Decapmaker Stil Ende Sjotters 1P W1170
1A Milan Hoornaert Stil Ende Sjotters 1P W3403
2A Quentin Spriet Tvc 3de Jeugd 4P W3100
2A Carl Lannoy Tvc 3de Jeugd 3P W2251
2A Steven Deckmyn Tvc 3de Jeugd 2P W3028
2A Joseph Veys Tvc 3de Jeugd 4P W2304
2A Wesley Declerck Tvc 3de Jeugd 4P W3127
2A David Hostens Tvc 3de Jeugd 4P W0015
2A Pedro Possenier Tvc 3de Jeugd 2P W0359
2A Luc Vanassche Tvc 3de Jeugd 1P W0977
2A Philip Heytens Tvc 3de Jeugd 4P W1043
2A Philippe Carette Tvc 3de Jeugd 4P W3884
2A Sandra Van De Weghe Tvc 3de Jeugd 4P W3421
1A Andy Deleersnijder Tvc Izegem 1P W3101
1A Sam Weyts Tvc Izegem 1P W0813
1A Dieter Bruneel Tvc Izegem 2P W0816
1A Gianni Deschrijver Tvc Izegem 3P W3615
1A Ortwin Pruvoost Tvc Izegem 1P W0384
1A Kenzo Biebuyck Tvc Izegem 3P W3720
1A Andy Verledens Tvc Izegem 1P W1083
1A Nico Deschrijver Tvc Izegem 2P W0447
1A Koen Demeulenaere Tvc Izegem 2P W0480
1A Cozy Bral Tvc Izegem 4P W2146
1A Steven Nottebaert Tvc Izegem 1P W0498
1A Tom Van De Cauter Sheru's 1P W2600
1A Christophe Amieva Garcia Sheru's 1P W0433
1A Matteo De Breucker Sheru's 4P W3837
1A Massimo Van Mossevelde Sheru's 1P W3886
1A Christian Van Mossevelde Sheru's 1P W3887
1A Karen Jennen Sheru's 4P W3888
1A Christophe De Breucker Sheru's 1P W1173
1A Asaad Ben El Mostapha Sheru's 1P W3934
1A Kurt Denijs Guru's On The Road 1P W1420
1A Kevi Recour Guru's On The Road 3P W3608
1A Stijn Clauw Guru's On The Road 3P W3714
1A Jurgen Doubbel Guru's On The Road 2P W0434
1A Kurt Keirsebilck Guru's On The Road 1P W0435
1A Sidney Mertens Guru's On The Road 2P W3378
1A Pepijn Raeymaekers Guru's On The Road 1P W3395
1A Guy Melard Guru's On The Road 3P W0523
1A Frederik Warreyn Guru's On The Road 4P W3422
3A Angelo Dewaele Sheru's J 4P W0920
3A Cedric Verteneuil Sheru's J 4P W3762
3A Sebastien Demily Sheru's J 4P W3807
3A Mathieu Castelein Sheru's J 4P W3820
3A Nicolas De Breucker Sheru's J 4P W3396
3A Alexander Wattel Sheru's J 4P W3926
3A Steven Holvoet Sheru's J 4P W3927
3A Leif Stichelmeyer Sheru's J 4P W3930
3A Johan Wattel Sheru's J 4P W3938
3A Christoph Hoorelbeke Sheru's J 4P W1820
Tom Bossuyt Quick Prime 4P W3672
Stephanie Van Wonterghem Quick Prime 4P W3688
Wim Van Nieuwenhove Quick Prime 4P W0979
Elias Verriest Quick Prime 4P W3029
Ruud Boddin Quick Prime 3P W3719
Dirk Vindevogel Quick Prime 4P W3875
Dave Coeman Quick Prime 4P W3877
Kjell Coeman Quick Prime 4P W3880
Eddy Vervaeke Quick Prime 4P W1192
3A Danny Leers The Crocodile 4P W2613
3A Tony Bonheure The Crocodile 4P W3855
3A Dirk Debel The Crocodile 4P W1937
3A Wim Vandenbruwaene The Crocodile 4P W1388
3A Chris De Muyt The Crocodile 4P W1936
3A Ronald Huysmans The Crocodile 3P W3554
3A Kenneth Vanoverbeke The Crocodile 4P W3556
3A Katrien Wittevrongel The Crocodile 4P W1942
3A Jo Timmerman The Crocodile 4P W2688
3A Broes Pieters The Crocodile 4P W2480
3A Lieven Pieters The Crocodile 4P W1709
3A Paul Grammens The Crocodile 4P W1710
3A Patrick D'hooghe The Crocodile 4P W3892
3A Tanja Oltmann The Crocodile 4P W3909
3A Jens Vande Walle The Crocodile 3P W3228
3A Kristof Gadeyne Cafe De Lille 4P W3945
3A Francky Vanhaesebrouck Cafe De Lille 4P W3916
3A Niels Debaermaeker Cafe De Lille 4P W2372
3A Steven Demuynck Cafe De Lille 4P W1474
3A Randy Bekaert Cafe De Lille 4P W1619
3A Niels Roelands Cafe De Lille 4P W3792
3A Antonio Viaene Cafe De Lille 4P W3895
3A Evelyne Egels Cafe De Lille 4P W3923
3A Pascal Deceuninck Cafe De Lille 4P W3932
3A Peter Deconinck De Bokkesjotters 4P W3942
3A Stephanie Van Wonterghem De Bokkesjotters 4P W3688
3A Ignace De Kerpel De Bokkesjotters 4P W1487
3A Karine De Bock De Bokkesjotters 4P W3821
3A Rino Verledens De Bokkesjotters 4P W3822
3A Tom Vande Sompele De Bokkesjotters 4P W3827
3A Clyde Varenbergh De Bokkesjotters 4P W3828
3A Krista De Bock De Bokkesjotters 4P W3829
3A Christobal Verkest De Bokkesjotters 4P W3830
3A Sally-jo Vande Sompele De Bokkesjotters 4P W3914
3A Glenn Devos De Bokkesjotters 4P W3939
3A Tom Eggermont The Farmers 4P W2287
3A Shaun De Breck The Farmers 4P W1901
3A Gilles Verkest The Farmers 4P W3943
3A Jeffrey Speleers The Farmers 4P W3298
3A Mitch Vindevogel The Farmers 4P W2017
3A Tonino Cottenier The Farmers 4P W3721
3A Jensey Vanderbeken The Farmers 4P W3810
3A Aurelie Desoer The Farmers 4P W3885
3A Bjorn Debeuf The Farmers 4P W3896
3A Thierry Franssens The Farmers 4P W3411
3A Sam Naert The Farmers 4P W3240
3A Mike Delangre De Verdediger 2P W3246
3A Nick De Loof De Verdediger 4P W3282
3A Ruben De Gols De Verdediger 4P W3059
3A Wesley Vanlerberghe De Verdediger 4P W2440
3A Jan Patfoort De Verdediger 3P W2080
3A David Mares De Verdediger 4P W2084
3A Gwendoline Deschrijvere De Verdediger 4P W3879
3A Lemmy Verbrugghe De Verdediger 4P W3940
3A Dimitri Syx De Verdediger 4P W2197
1A Nathan Osten Tvc Los Pollos 4P W3947
1A Luciano Scarpino Tvc Los Pollos 1P W2630
1A Dany Richez Tvc Los Pollos 3P W2632
1A Mahdi Mezenner Tvc Los Pollos 4P W3446
1A Cedric Bouvy Tvc Los Pollos 4P W3946
1A Julian Govaert Tvc Los Pollos 3P W3637
1A Rodolphe Bourgeois Tvc Los Pollos 4P W3643
1A Nicolas Planchon Tvc Los Pollos 3P W3644
1A Axel Mourin Tvc Los Pollos 4P W3772
1A Florent Mourin Tvc Los Pollos 4P W3773
1A Luigi Scarpino Tvc Los Pollos 3P W2821
1A Brieuc Bouckaert Tvc Los Pollos 3P W3404
1A Marc Poelmans Tvc Los Pollos 1P W2629
2A Michel Germeaux Ketjes-koksijde 4P W3436
2A Didier Franc Ketjes-koksijde 1P W3941
2A Marc Poelmans Ketjes-koksijde 1P W2629
2A Aline Vanvossem Ketjes-koksijde 4P W3951
2A Freddy Claes Ketjes-koksijde 4P W3937
2A Patrick Brunswyck Ketjes-koksijde 4P W3745
2A Romain Neukens Ketjes-koksijde 4P W3817
2A Jean-marie Vandersmissen Ketjes-koksijde 4P W3835
2A Marc Van Goethem Ketjes-koksijde 4P W3890
2A Werner Jooris Ketjes-koksijde 4P W3400
2A Guy Watrice Ketjes-koksijde 3P W3918
2A Gaetano Argento Ketjes-koksijde 3P W3919
2A Alex Van De Walle Ketjes-koksijde 4P W3931
2A Lucien Roekens Ketjes-koksijde 2P W3933
3A Joeri Pruvoost Tvci Panaderos 4P W3540
3A Kevin Deprez Tvci Panaderos 4P W3587
3A Mathieu Delfosse Tvci Panaderos 4P W3690
3A Maxim Pattyn Tvci Panaderos 4P W3692
3A Jonas Leclercq Tvci Panaderos 4P W3696
3A Tiffany Spriet Tvci Panaderos 4P W3757
3A Stijn Hinnens Tvci Panaderos 4P W3420
3A Ruud Boddin Quick Primes 3P W3719
3A Tom Bossuyt Quick Primes 4P W3672
3A Dave Coeman Quick Primes 4P W3877
3A Kjell Coeman Quick Primes 4P W3880
3A Wim Van Nieuwenhove Quick Primes 4P W0979
3A Stephanie Van Wonterghem Quick Primes 4P W3688
3A Elias Verriest Quick Primes 4P W3029
3A Eddy Vervaeke Quick Primes 4P W1192
3A Dirk Vindevogel Quick Primes 4P W3875
2A Kristof De Gloire Extra Time 4P W2325
2A Kevin Dulst Extra Time 4P W2867
2A Erik Geers Extra Time 3P W1018
2A Dominiek Hindryckx Extra Time 4P W0128
2A Yves Maertens Extra Time 4P W0121
2A Joffrey Roelandts Extra Time 4P W2864
2A Frederick Vanslembrouck Extra Time 4P W1997
2A Wesley Verhaeghe Extra Time 4P W2556
2A Tim Van bruwaene Extra Time 2P W3949

Vind een locatie om te spelen