VTB 2021-2022
Seizoen
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
Verbond
ATC
BTLB
CBK
VTB
Home
Reeksen
1A
2A
3A
Playoff 1
Playoff 2
Playoff 3
Playoff 4
Beker
Beker van WVL
Schaal
Informatie
Adressen
Ledenlijst
Statistieken
Statistieken
Awards
nl
NL
FR
EN
ELO ranking
Registreer
Login
Menu
nl
NL
FR
EN
ELO ranking
Registreer
Login
Spelerslijst
Competitie
Naam
Team
Ranking
Lidnummer
3A
R. Cuylle
Boemshotters
4P
W3621
3A
R. Vancraynest
Boemshotters
4P
W2936
3A
D. Houthave
Boemshotters
4P
W3113
3A
J. Degryse
Boemshotters
4P
W3497
3A
G. Verburg
Boemshotters
4P
W3583
3A
M. Vandenbussche
Boemshotters
4P
W3588
3A
M. Deceuninck
Boemshotters
4P
W3594
3A
K. Verscheure
Boemshotters
2P
W3262
3A
D. Catrijsse
Boemshotters
1P
W2497
3A
K. Slosse
Boemshotters
4P
W2388
3A
I. Hoorelbeke
Boemshotters
4P
W3294
3A
J. Bentein
Boemshotters
4P
W3667
3A
K. Vanparijs
Boemshotters
4P
W3363
3A
I. Peeters
Boemshotters
4P
W3882
Playoff 1
B. Van pamel
De Dreve Kletsers
3P
W3198
Playoff 1
J. Vanhoutte
De Dreve Kletsers
4P
W2933
Playoff 1
A. Van assche
De Dreve Kletsers
3P
W1449
Playoff 1
S. Leonard
De Dreve Kletsers
1P
W1450
Playoff 1
K. Holvoet
De Dreve Kletsers
1P
W1464
Playoff 1
A. Modaert
De Dreve Kletsers
1P
W2753
Playoff 1
N. Vanhee
De Dreve Kletsers
1P
W2521
Playoff 1
J. Vanhoorelbeke
De Dreve Kletsers
3P
W3836
Playoff 1
I. Van Damme
De Dreve Kletsers
1P
W3049
1A
G. Meekers
Tope & Tegoare
4P
W2587
1A
W. Laleman
Tope & Tegoare
4P
W2968
1A
N. Vandecasteele
Tope & Tegoare
3P
W3297
1A
K. Maertens
Tope & Tegoare
4P
W0839
1A
S. Mortaignie
Tope & Tegoare
3P
W0897
1A
D. Verschaeve
Tope & Tegoare
1P
W1096
1A
T. David
Tope & Tegoare
3P
W2456
1A
M. Priem
Tope & Tegoare
4P
W3192
1A
H. David
Tope & Tegoare
1P
W0001
1A
D. Dewulf
Tope & Tegoare
4P
W1179
1A
B. Dupon
Tope & Tegoare
1P
W0587
1A
D. Dupon
Tope & Tegoare
1P
W0588
2A
L. Debeuf
The Rusticana Boys
3P
W0739
2A
S. Dasprez
The Rusticana Boys
4P
W3468
2A
J. Paluzzano
The Rusticana Boys
4P
W3469
2A
T. Becarren
The Rusticana Boys
4P
W3109
2A
A. Demets
The Rusticana Boys
4P
W3303
2A
O. Waelkens
The Rusticana Boys
4P
W3304
2A
R. Ronse
The Rusticana Boys
3P
W2549
2A
S. Efesotti
The Rusticana Boys
4P
W3738
2A
A. Debert
The Rusticana Boys
4P
W3037
2A
J. Defever
The Rusticana Boys
3P
W0466
2A
S. Vandenbussche
The Rusticana Boys
3P
W2548
2A
S. Dumortier
The Rusticana Boys
3P
W2551
2A
G. Couwet
The Rusticana Boys
4P
W2185
2A
A. Claeys
The Rusticana Boys
4P
W2186
2A
W. Wall
The Rusticana Boys
2P
W0003
2A
D. Dejonghe
Djings
3P
W0760
2A
F. Vanhee
Djings
4P
W0039
2A
D. Todts
Djings
3P
W1784
2A
D. Vandenbroucke
Djings
3P
W3631
2A
X. Marescaux
Djings
4P
W0423
2A
J. Deblaere
Djings
1P
W2781
2A
K. Declerck
Djings
3P
W3754
2A
M. Parmentier
Djings
3P
W0174
2A
L. Declerck
Djings
3P
W0176
2A
G. Verledens
Djings
4P
W0479
2A
G. Henderickx
Mascot
3P
W3430
2A
L. Vandenbrande
Mascot
3P
W3110
2A
R. Vermeulen
Mascot
1P
W0800
2A
D. Brinckman
Mascot
4P
W3018
2A
S. Brinckman
Mascot
2P
W0231
2A
R. Buffel
Mascot
1P
W0232
2A
B. Neyts
Mascot
4P
W0849
2A
X. Renda
Mascot
4P
W1939
2A
P. Uyttersprot
Mascot
4P
W2995
2A
F. Jonckheere
Mascot
2P
W0237
2A
K. Depestel
Mascot
3P
W0209
2A
L. Tavernier
Mascot
4P
W0212
2A
M. Vandevijvere
Mascot
4P
W3936
2A
G. Bertier
Salons Notredame
4P
W3944
2A
P. De wulf
Salons Notredame
4P
W3948
2A
L. Cordy
Salons Notredame
4P
W0963
2A
M. Vancraeynest
Salons Notredame
4P
W3950
2A
G. Andries
Salons Notredame
4P
W0937
2A
W. Vandeputte
Salons Notredame
4P
W0960
2A
T. Stuijk
Salons Notredame
4P
W2802
2A
N. Van hullebus
Salons Notredame
4P
W2530
2A
M. Delreu
Salons Notredame
4P
W0218
2A
K. Sinnaeve
Salons Notredame
4P
W2882
2A
F. Vancraeynest
Salons Notredame
2P
W0242
2A
S. Raes
Salons Notredame
3P
W2892
Playoff 1
D. Vannieuwenhuyze
De Zwarte Leeuw
2P
W0686
Playoff 1
B. Denijs
De Zwarte Leeuw
1P
W1272
Playoff 1
W. Vanhoorelbeke
De Zwarte Leeuw
1P
W1879
Playoff 1
L. Renault
De Zwarte Leeuw
3P
W2631
Playoff 1
C. Delannoy
De Zwarte Leeuw
1P
W0811
Playoff 1
P. Borlee
De Zwarte Leeuw
4P
W3526
Playoff 1
F. Demoen
De Zwarte Leeuw
1P
W0346
Playoff 1
W. Cools
De Zwarte Leeuw
1P
W0347
Playoff 1
C. Mus
De Zwarte Leeuw
4P
W0892
Playoff 1
K. Demoen
De Zwarte Leeuw
1P
W0349
Playoff 1
J. Hellin
De Zwarte Leeuw
3P
W3193
Playoff 1
P. Chielens
De Zwarte Leeuw
1P
W1148
Playoff 1
H. Demoen
De Zwarte Leeuw
1P
W0225
Playoff 1
G. Dewulf
De Zwarte Leeuw
3P
W1194
3A
W. Vanthournout
Door Den Hert Gepoept
3P
W1863
3A
K. Neirynck
Door Den Hert Gepoept
3P
W3278
3A
D. Debacker
Door Den Hert Gepoept
4P
W3287
3A
D. Roobrouck
Door Den Hert Gepoept
4P
W1475
3A
J. Landsheere
Door Den Hert Gepoept
4P
W3308
3A
J. Jongbloet
Door Den Hert Gepoept
4P
W3664
3A
N. De buck
Door Den Hert Gepoept
4P
W3665
3A
B. Dufraimont
Door Den Hert Gepoept
4P
W3860
3A
J. Dejaegher
Door Den Hert Gepoept
4P
W3402
3A
S. Brinckman
Door Den Hert Gepoept
2P
W0231
3A
B. Louagie
Door Den Hert Gepoept
4P
W3225
3A
B. Delabie
Door Den Hert Gepoept
4P
W3226
2A
J. Vanwynsberghe
Tvc De Afspraak
2P
W2389
2A
N. Vandenbrande
Tvc De Afspraak
3P
W1469
2A
J. De caluwe
Tvc De Afspraak
2P
W1496
2A
H. Demeyere
Tvc De Afspraak
3P
W0413
2A
T. Bovijn
Tvc De Afspraak
3P
W3852
2A
D. Hoste
Tvc De Afspraak
3P
W2541
2A
G. Veys
Tvc De Afspraak
4P
W2188
2A
K. Breuls
Tvc De Afspraak
4P
W0247
2A
B. Depraetere
Tvc De Afspraak
1P
W2230
2A
G. Debergh
T.v.c. Eleven
4P
W0271
2A
A. Uleyn
T.v.c. Eleven
1P
W0275
2A
S. Van der slycke
T.v.c. Eleven
2P
W0276
2A
K. Marcus
T.v.c. Eleven
3P
W0281
2A
G. Vandelanoote
T.v.c. Eleven
2P
W1368
2A
M. Finkelmanis
T.v.c. Eleven
4P
W3472
2A
F. Quartier
T.v.c. Eleven
3P
W0086
2A
B. Vermeulen
T.v.c. Eleven
4P
W0087
2A
F. Viane
T.v.c. Eleven
2P
W1073
2A
D. Depover
T.v.c. Eleven
4P
W2079
2A
K. Deleu
T.v.c. Eleven
4P
W2137
2A
D. Verslype
T.v.c. Eleven
2P
W1692
2A
W. Gotelaere
T.v.c. Eleven
4P
W1852
2A
D. Vercaigne
T.v.c. Eleven
4P
W2218
1A
B. Dewitte
Mamboplayers
2P
W1251
1A
F. Beel
Mamboplayers
4P
W0295
1A
K. Demarez
Mamboplayers
3P
W1373
1A
O. Verack
Mamboplayers
3P
W1922
1A
K. Houpline
Mamboplayers
4P
W0944
1A
C. Vermeulen
Mamboplayers
1P
W2420
1A
C. Pauwels
Mamboplayers
1P
W0947
1A
W. Dedeurwaerder
Mamboplayers
4P
W3341
1A
T. Decuypere
Mamboplayers
1P
W1082
1A
T. Sobry
Mamboplayers
1P
W1151
2A
D. Vroman
Tvci Amantes
4P
W1328
2A
B. Vanmechelen
Tvci Amantes
4P
W0772
2A
J. Nuyttens
Tvci Amantes
2P
W0311
2A
J. Vandecappelle
Tvci Amantes
4P
W0901
2A
R. Desmet
Tvci Amantes
4P
W0382
2A
A. Huyghebaert
Tvci Amantes
4P
W3691
2A
D. Vercouter
Tvci Amantes
1P
W0401
2A
M. Rottier
Tvci Amantes
4P
W3753
2A
D. Lievens
Tvci Amantes
1P
W2082
2A
Y. Rogiers
Tvci Amantes
4P
W3801
2A
K. Vanhaecke
Tvci Amantes
4P
W2102
2A
E. Geers
Tvci Amantes
3P
W1018
2A
D. Lahousse
Tvci Amantes
4P
W1221
1A
J. Maurice
B.c. Yin
1P
W1878
1A
C. Depreux
B.c. Yin
4P
W2289
1A
S. Ornelis
B.c. Yin
2P
W2290
1A
J. Delporte
B.c. Yin
4P
W0333
1A
E. Govaert
B.c. Yin
2P
W3009
1A
D. Devaere
B.c. Yin
3P
W2019
1A
D. Vieren
B.c. Yin
2P
W3026
1A
E. Lamsens
B.c. Yin
3P
W1682
1A
S. Lamsens
B.c. Yin
4P
W1686
1A
J. Verhofstadt
B.c. Yin
2P
W2816
Playoff 1
M. Vanwalleghem
Stil Ende Sjotters
1P
W3440
Playoff 1
G. Descheemaeker
Stil Ende Sjotters
2P
W3268
Playoff 1
S. Priem
Stil Ende Sjotters
1P
W2311
Playoff 1
E. Six
Stil Ende Sjotters
1P
W0335
Playoff 1
D. Verlinde
Stil Ende Sjotters
1P
W1856
Playoff 1
G. Verlinde
Stil Ende Sjotters
3P
W1857
Playoff 1
O. Decavel
Stil Ende Sjotters
1P
W1952
Playoff 1
C. Van der eecken
Stil Ende Sjotters
1P
W3736
Playoff 1
A. Vanwalleghem
Stil Ende Sjotters
1P
W1141
Playoff 1
D. Decapmaker
Stil Ende Sjotters
1P
W1170
Playoff 1
M. Hoornaert
Stil Ende Sjotters
1P
W3403
2A
Q. Spriet
Tvc 3de Jeugd
4P
W3100
2A
C. Lannoy
Tvc 3de Jeugd
3P
W2251
2A
S. Deckmyn
Tvc 3de Jeugd
2P
W3028
2A
J. Veys
Tvc 3de Jeugd
4P
W2304
2A
W. Declerck
Tvc 3de Jeugd
4P
W3127
2A
D. Hostens
Tvc 3de Jeugd
4P
W0015
2A
L. Verstraete
Tvc 3de Jeugd
1P
W2076
2A
P. Possenier
Tvc 3de Jeugd
2P
W0359
2A
L. Vanassche
Tvc 3de Jeugd
1P
W0977
2A
P. Heytens
Tvc 3de Jeugd
4P
W1043
2A
M. Vanassche
Tvc 3de Jeugd
4P
W2172
2A
P. Carette
Tvc 3de Jeugd
4P
W3884
2A
S. Van de weghe
Tvc 3de Jeugd
4P
W3421
Playoff 1
A. Deleersnijder
Tvc Izegem
1P
W3101
Playoff 1
S. Weyts
Tvc Izegem
1P
W0813
Playoff 1
D. Bruneel
Tvc Izegem
2P
W0816
Playoff 1
G. Deschrijver
Tvc Izegem
3P
W3615
Playoff 1
O. Pruvoost
Tvc Izegem
1P
W0384
Playoff 1
K. Biebuyck
Tvc Izegem
3P
W3720
Playoff 1
A. Verledens
Tvc Izegem
1P
W1083
Playoff 1
N. Deschrijver
Tvc Izegem
2P
W0447
Playoff 1
K. Demeulenaere
Tvc Izegem
2P
W0480
Playoff 1
C. Bral
Tvc Izegem
4P
W2146
Playoff 1
S. Nottebaert
Tvc Izegem
1P
W0498
Playoff 1
T. Van de cauter
Sheru's
1P
W2600
Playoff 1
C. Amieva garcia
Sheru's
1P
W0433
Playoff 1
M. De breucker
Sheru's
4P
W3837
Playoff 1
M. Van mossevelde
Sheru's
1P
W3886
Playoff 1
C. Van mossevelde
Sheru's
1P
W3887
Playoff 1
K. Jennen
Sheru's
4P
W3888
Playoff 1
C. De breucker
Sheru's
1P
W1173
Playoff 1
A. Ben el mostapha
Sheru's
1P
W3934
Playoff 1
K. Denijs
Guru's On The Road
1P
W1420
Playoff 1
K. Recour
Guru's On The Road
3P
W3608
Playoff 1
S. Clauw
Guru's On The Road
3P
W3714
Playoff 1
J. Doubbel
Guru's On The Road
2P
W0434
Playoff 1
K. Keirsebilck
Guru's On The Road
1P
W0435
Playoff 1
S. Mertens
Guru's On The Road
2P
W3378
Playoff 1
P. Raeymaekers
Guru's On The Road
1P
W3395
Playoff 1
G. Melard
Guru's On The Road
3P
W0523
Playoff 1
F. Warreyn
Guru's On The Road
4P
W3422
3A
A. Dewaele
Sheru's J
4P
W0920
3A
C. Verteneuil
Sheru's J
4P
W3762
3A
S. Demily
Sheru's J
4P
W3807
3A
M. Castelein
Sheru's J
4P
W3820
3A
N. De breucker
Sheru's J
4P
W3396
3A
A. Wattel
Sheru's J
4P
W3926
3A
S. Holvoet
Sheru's J
4P
W3927
3A
L. Stichelmeyer
Sheru's J
4P
W3930
3A
J. Wattel
Sheru's J
4P
W3938
3A
C. Hoorelbeke
Sheru's J
4P
W1820
T. Bossuyt
Quick Prime
4P
W3672
S. Van wonterghem
Quick Prime
4P
W3688
W. Van nieuwenhove
Quick Prime
4P
W0979
E. Verriest
Quick Prime
4P
W3029
R. Boddin
Quick Prime
3P
W3719
D. Vindevogel
Quick Prime
4P
W3875
D. Coeman
Quick Prime
4P
W3877
K. Coeman
Quick Prime
4P
W3880
E. Vervaeke
Quick Prime
4P
W1192
3A
D. Leers
The Crocodile
4P
W2613
3A
T. Bonheure
The Crocodile
4P
W3855
3A
D. Debel
The Crocodile
4P
W1937
3A
W. Vandenbruwaene
The Crocodile
4P
W1388
3A
C. De muyt
The Crocodile
4P
W1936
3A
R. Huysmans
The Crocodile
3P
W3554
3A
K. Vanoverbeke
The Crocodile
4P
W3556
3A
K. Wittevrongel
The Crocodile
4P
W1942
3A
J. Timmerman
The Crocodile
4P
W2688
3A
B. Pieters
The Crocodile
4P
W2480
3A
L. Pieters
The Crocodile
4P
W1709
3A
P. Grammens
The Crocodile
4P
W1710
3A
P. D'hooghe
The Crocodile
4P
W3892
3A
T. Oltmann
The Crocodile
4P
W3909
3A
R. Van daele
The Crocodile
4P
W3954
3A
J. Vande walle
The Crocodile
3P
W3228
3A
J. Deroo
The Crocodile
4P
W3955
3A
K. Gadeyne
Cafe De Lille
4P
W3945
3A
F. Vanhaesebrouck
Cafe De Lille
4P
W3916
3A
N. Debaermaeker
Cafe De Lille
4P
W2372
3A
S. Demuynck
Cafe De Lille
4P
W1474
3A
R. Bekaert
Cafe De Lille
4P
W1619
3A
N. Roelands
Cafe De Lille
4P
W3792
3A
A. Viaene
Cafe De Lille
4P
W3895
3A
E. Egels
Cafe De Lille
4P
W3923
3A
P. Deceuninck
Cafe De Lille
4P
W3932
3A
L. Descamps
Cafe De Lille
4P
W1033
3A
P. Deconinck
De Bokkesjotters
4P
W3942
3A
S. Van wonterghem
De Bokkesjotters
4P
W3688
3A
I. De kerpel
De Bokkesjotters
4P
W1487
3A
D. Bouvry
De Bokkesjotters
4P
W0062
3A
K. De bock
De Bokkesjotters
4P
W3821
3A
R. Verledens
De Bokkesjotters
4P
W3822
3A
T. Vande sompele
De Bokkesjotters
4P
W3827
3A
C. Varenbergh
De Bokkesjotters
4P
W3828
3A
K. De bock
De Bokkesjotters
4P
W3829
3A
C. Verkest
De Bokkesjotters
4P
W3830
3A
S. Vande sompele
De Bokkesjotters
4P
W3914
3A
G. Devos
De Bokkesjotters
4P
W3939
3A
T. Eggermont
The Farmers
4P
W2287
3A
S. De breck
The Farmers
4P
W1901
3A
G. Verkest
The Farmers
4P
W3943
3A
J. Speleers
The Farmers
4P
W3298
3A
M. Vindevogel
The Farmers
4P
W2017
3A
T. Cottenier
The Farmers
4P
W3721
3A
J. Vanderbeken
The Farmers
4P
W3810
3A
A. Desoer
The Farmers
4P
W3885
3A
B. Debeuf
The Farmers
4P
W3896
3A
T. Franssens
The Farmers
4P
W3411
3A
S. Naert
The Farmers
4P
W3240
3A
M. Delangre
De Verdediger
2P
W3246
3A
N. De loof
De Verdediger
4P
W3282
3A
R. De gols
De Verdediger
4P
W3059
3A
W. Vanlerberghe
De Verdediger
4P
W2440
3A
J. Patfoort
De Verdediger
3P
W2080
3A
D. Mares
De Verdediger
4P
W2084
3A
G. Deschrijvere
De Verdediger
4P
W3879
3A
L. Verbrugghe
De Verdediger
4P
W3940
3A
D. Syx
De Verdediger
4P
W2197
1A
N. Osten
Tvc Los Pollos
4P
W3947
1A
L. Scarpino
Tvc Los Pollos
1P
W2630
1A
D. Richez
Tvc Los Pollos
3P
W2632
1A
M. Mezenner
Tvc Los Pollos
4P
W3446
1A
C. Bouvy
Tvc Los Pollos
4P
W3946
1A
J. Govaert
Tvc Los Pollos
3P
W3637
1A
R. Bourgeois
Tvc Los Pollos
4P
W3643
1A
N. Planchon
Tvc Los Pollos
3P
W3644
1A
A. Mourin
Tvc Los Pollos
4P
W3772
1A
F. Mourin
Tvc Los Pollos
4P
W3773
1A
L. Scarpino
Tvc Los Pollos
3P
W2821
1A
J. Metsue
Tvc Los Pollos
4P
W3638
1A
B. Bouckaert
Tvc Los Pollos
3P
W3404
1A
M. Poelmans
Tvc Los Pollos
1P
W2629
2A
M. Germeaux
Ketjes-koksijde
4P
W3436
2A
D. Franc
Ketjes-koksijde
1P
W3941
2A
M. Poelmans
Ketjes-koksijde
1P
W2629
2A
A. Vanvossem
Ketjes-koksijde
4P
W3951
2A
Q. Lefevre
Ketjes-koksijde
3P
W3952
2A
F. Claes
Ketjes-koksijde
4P
W3937
2A
P. Brunswyck
Ketjes-koksijde
4P
W3745
2A
R. Goffinet
Ketjes-koksijde
4P
W3872
2A
R. Neukens
Ketjes-koksijde
4P
W3817
2A
J. Vandersmissen
Ketjes-koksijde
4P
W3835
2A
M. Van goethem
Ketjes-koksijde
4P
W3890
2A
W. Jooris
Ketjes-koksijde
4P
W3400
2A
G. Watrice
Ketjes-koksijde
3P
W3918
2A
G. Argento
Ketjes-koksijde
3P
W3919
2A
A. Van de walle
Ketjes-koksijde
4P
W3931
2A
L. Roekens
Ketjes-koksijde
2P
W3933
3A
J. Pruvoost
Tvci Panaderos
4P
W3540
3A
K. Deprez
Tvci Panaderos
4P
W3587
3A
M. Delfosse
Tvci Panaderos
4P
W3690
3A
M. Pattyn
Tvci Panaderos
4P
W3692
3A
J. Leclercq
Tvci Panaderos
4P
W3696
3A
T. Spriet
Tvci Panaderos
4P
W3757
3A
H. Wai yan
Tvci Panaderos
4P
W3953
3A
S. Hinnens
Tvci Panaderos
4P
W3420
3A
R. Boddin
Quick Primes
3P
W3719
3A
T. Bossuyt
Quick Primes
4P
W3672
3A
D. Coeman
Quick Primes
4P
W3877
3A
K. Coeman
Quick Primes
4P
W3880
3A
W. Van nieuwenhove
Quick Primes
4P
W0979
3A
S. Van wonterghem
Quick Primes
4P
W3688
3A
E. Verriest
Quick Primes
4P
W3029
3A
E. Vervaeke
Quick Primes
4P
W1192
3A
D. Vindevogel
Quick Primes
4P
W3875
2A
K. De gloire
Extra Time
4P
W2325
2A
K. Dulst
Extra Time
4P
W2867
2A
E. Geers
Extra Time
3P
W1018
2A
D. Hindryckx
Extra Time
4P
W0128
2A
Y. Maertens
Extra Time
4P
W0121
2A
J. Roelandts
Extra Time
4P
W2864
2A
F. Vanslembrouck
Extra Time
4P
W1997
2A
W. Verhaeghe
Extra Time
4P
W2556
2A
T. Van bruwaene
Extra Time
2P
W3949
Vind een locatie om te spelen